V MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „ WESOŁEGO ALLELUJA” ROZSTRZYGNIĘTY

Powołana przez dyrektora Szkoły Podstawowej w Woli Zgłobieńskiej komisja konkursowa w składzie: ks. Janusz Podlaszczak – proboszcz parafii Chrystusa Króla w Rzeszowie – przewodniczący komisji oraz pani Ewa Śliwazastępca Burmistrza Boguchwały, pani Barbara Pasierb – prezes Banku Spółdzielczego w Niechobrzu (w zastępstwie pani Zofia Kalandyk), ks. Stanisław Buszta – proboszcz parafii Wola Zgłobieńska, pan Damian Drągdyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale, pan  Leszek Wawrzaszekartysta plastyk z  Woli Zgłobieńskiej dokonała w dniu 25 kwietnia 2017 r. oceny 2759 prac z 221 placówek oświatowych oraz kulturalno – opiekuńczych z 8 krajów i postanowiła przyznać:

NAGRODY W V MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „ Wesołego Alleluja”

Lp. Imię i nazwisko Wiek/klasa Placówka Imię i nazwisko opiekuna
1. Amelia Siuda 3 lata Niepubliczne Przedszkole

„ Przyjaciele Puchatka” – Borkowo

Katarzyna Podbierezka

Aleksandra Lewandowska

2. Wojciech Chwastek 4 lata Miejsko-  Gminny Ośrodek Kultury  – Kalisz Pomorski Teresa Stąporek
3. Maja Grzebyk 4 lata Punkt Przedszkolny „Mali Odkrywcy” – Zarzecze Magdalena Znamirowska
4. Julian Tyrtania 4 lata Niepubliczne Przedszkole

„Przyjaciele Puchatka” – Borkowo

Agnieszka Stefan

Magdalena Błeszyńska

5. Dominika Gołąb 5 lat Zespół Publicznych Placówek Oświatowych –  Olbięcin Aneta Jeż
6. Lena Dułak 5 lat Młodzieżowy Dom Kultury – Lębork Alina Walkusz
7. Anna Radecka 5 lat Szkoła Podstawowa – Przywieczerzyn Maria Kaźmierczak
8. Adrian Lenczewski 5 lat Szkoła Podstawowa – Lipsko Beata Zarębska
9. Kinga Dziurka 5 lat Miejsko – Gminne Przedszkole – Piaski Dorota Dziedzic
10. Hanna Kośniowska 5 lat Samorządowe Przedszkole – Rzemień Elżbieta Bator
11. Magdalena Rybiałek 5 lat Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – Zabrze Elżbieta Kupny
12. Jan Orzechowski 5 lat Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – Zabrze Ewelina Kabaczyńska
13. Vanessa Stypula 6 lat Polska Szkoła im. Św. Siostry Faustyny  – Lombard/ USA Irena Dworzańczyk
14. Alicja Bogacz 6 lat Przedszkole Publiczne w Boguchwale o/ Mogielnica Anna Jurek
15. Szymon Zięba 6 lat Punkt Przedszkolny

„Kubusiowa Polana” –  Niechobrz

Aneta Pieniążek
16. Maja Rząsa 6 lat Zespół Szkół – Kielanówka Agata Lęcznar
17. Maja Kurc 6 lat Punkt Przedszkolny

„Smerfolandia”  – Zgłobień

Patrycja Pyżalska
18. Oliwia Kościak 6 lat Punkt Przedszkolny „Gumisiowa Polana” – Wola Zgłobieńska Anna Materna
19. Błażej Wróbel 6 lat Punkt Przedszkolny  „Zaczarowana Kraina”- Lutoryż Agnieszka Tomkiewicz
20. Zuzanna Kozioł 6 lat Szkoła Podstawowa – Tuszyma Jadwiga Brożyna
21. Milena Antolak 6 lat Szkoła Podstawowa – Pyzówka Magdalena Lupa
22. Marcel Pisula 6 lat Zespół Szkół – Trzciana Lucyna Rzepka
23. Wojciech Ciwiński 6 lat  Przedszkole Niepubliczne

„Promyczki” – Lublin

Irena Murashka
24. Karolina Rzucidło 6 lat Punkt Przedszkolny

„Kubusiowa Polana” –  Niechobrz

Aneta Pieniążek
25. Karolina Jamróz 6 lat Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury  – Kalisz Pomorski Teresa Stąporek
26. Anna Buryło  6 lat Samorządowe Przedszkole – Rzemień Elżbieta Bator
27. Alan Owczarek 6 lat Szkoła Podstawowa – Różewo Dorota Grabowska
28. Emilia Kisiel 6 lat Szkoła Podstawowa – Dobrynin Anna Łagowska
29. Bruno Świerszcz 6 lat Przedszkole Niepubliczne

„Promyczki” – Lublin

Irena Murashka
30. Ksenia Leshakova 6 lat Witebsk/BIAŁORUŚ Volha Nazhenka
31. Zuzanna Stąpaj 6 lat Yeovil/ WIELKA BRYTANIA A.Frost
32. Michała Florczak 6 lat Zespól Szkolno – Przedszkolny

Nr 13 – Wrocław

Agnieszka Zgierska
33. Nina Kruczek klasa I Szkoła Podstawowa Nr 10 – Rzeszów Małgorzata Pękala
34. Dominika Zaradna klasa I Szkoła Podstawowa w Uciechowie – filia Raczyce Barbara Stolarek
35. Kliaudia Moroz klasa I Wesołówka/ LITWA Lilia Naruszewicz
36. Krzysztof Kopeć klasa I Szkoła Podstawowa – Kopcie Bronisława Pyra
37. Maria Strzałka klasa I Szkoła Podstawowa Nr 5 – Biłgoraj Dorota Brzozowska
38. Paulina Wiącek klasa I Publiczna Szkoła Podstawowa – Lipnica Teresa Plizga
39. Milena Jacek klasa I Szkoła Podstawowa – Wola Zgłobieńska Beata Fornal
40. Paweł Nagórny klasa I Publiczna Szkoła Podstawowa – Obrazów Małgorzata Podlesińska
41. Miłosz Szafert 7 lat Rzeszowski Dom Kultury filia

„Zalesie” – Rzeszów

Agnieszka Łubkowska
42. Natalia Poloczek 7 lat Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – Zabrze Ewelina Kabaczyńska
43. Gabriela Kalisiak klasa II Polska Szkoła Dokształcająca – Nowy Jork /USA Beata Baginski
44. Alicja Hyz klasa II Szkoła Podstawowa – Bukowina Izabela Szabat
45. Hanna Gładkowska klasa II Miejski Zespół Szkół – Skępe Alina Staszkiewicz
46. Emilia Punturiero klasa II Polska Szkoła – Brantford/ KANADA Iwona Punturiero
47. Amelia Wardaszewska klasa II Szkoła Podstawowa -Trzcińsko -Zdrój Teresa Noga
48. Agata Tkocz klasa II Szkoła Podstawowa Nr 15 – Rybnik Krystyna Neuman – Betka
49. Piotr Wiśniewski klasa II Specjalny Ośrodek Szkolno  – Wychowawczy – Sulęcin Anna Szemitko
50. Oliwia Pietraszewska klasa II Szkoła Podstawowa Nr 7 – Ruda Śląska Anna Kusiak
51. Wiktoria Rzucidło klasa II Szkoła Podstawowa Nr 2 – Niechobrz Agnieszka Grochowy
52. Wiktor Żak klasa II Szkoła Podstawowa – Wola Zgłobieńska Elżbieta Plęs
53. Michał Cisek klasa II Szkoła Podstawowa – Nosówka Agnieszka Bijoś
54. Hubert Tołpa klasa II Publiczna Szkoła Podstawowa  – Ubieszyn Marta Pawełek
55. Oliwia Krygier 8 lat Galeria „Ogród Sztuki”  – Konstantynów Łódzki Wiesława Przybyło – Cieślik
56. Maja Stańczyk 8 lat Szkoła Podstawowa – Trzcińsko -Zdrój Teresa Noga
57. Karolina Tęcza 8 lat Tatrzańskie Centrum Kultury

i Sportu „Jutrzenka” – Zakopane

Anna Szewczyk
58. Julia Leszczyk 8 lat Młodzieżowy Dom Kultury  – Lębork Alina Walkusz
59. Wiktoria Bąk 8 lat Szkoła Podstawowa Nr 16  – Rzeszów Aldona Akwarska – Stanisz
60. Wiktoria Kiszka klasa III Szkoła Podstawowa –  Błażowa Maria Sroka
61. Joanna Ertanowska klasa III Szkoła Podstawowa Nr 3 – Mielec Bogumiła Witas
62. Klaudia Zielińska klasa III Zespół Szkół – Dzikowiec Lucyna Koba
63. Sandra Derylak klasa III Publiczna Szkoła Podstawowa  -Lipiny Górne Kazimiera Pawelec
64. Jakub Kmiecik klasa III Szkoła Podstawowa – Gierałtowice Beata Kulasa
65. Izabela Gubernat klasa III Szkoła Podstawowa – Zgłobień Bogumiła Dąbrowska
66. Anna Trafidło klasa III Szkoła Podstawowa – Białka Teresa Groszek
67. Zofia Lenart klasa III Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa – Chełm Iwona Magryta
68. Marcin Olechno klasa III Szkoła Podstawowa Nr 1 – Sokółka Beata Baranowska
69. Victoria Lejda klasa III Szkoła Podstawowa Nr 10  – Rzeszów Urszula Wojnar
70. Estera Danków klasa III Szkoła Podstawowa – Krowica Sama Elżbieta Oleszycka
71. Lena Piejak klasa III Zespół Placówek Oświatowych –  Kraśnik Barbara Bronisz

Maryla Bartnik

72. Kacper Szopa klasa III Szkoła Podstawowa – Wola Zgłobieńska Leszek Leszczyc
73. Julita Osada klasa III Szkoła Podstawowa – Buszkowice Katarzyna Gradowska – Wiernusz
74. Agata Jacek klasa III Szkoła Podstawowa – Wola Zgłobieńska Renata Pietrucha
75. Maria Mozgała klasa III Szkoła Podstawowa – Lutoryż Jadwiga Stopa
76. Kinga Krajewska klasa III Zespół Szkół – Racławówka Natalia Mazur
77. Izabela Kubisztal klasa III Publiczna Szkoła Podstawowa –  Zasów Zofia Wałęga
78. Igor Jarczyński 9 lat Euroszkoła –  Lublin Irena Murashka
79. Daniel Jędrysek klasa III Publiczna Szkoła Podstawowa – Skrzyszów Anna Bochenek
80. Jan Korczykowski klasa III Szkoła Podstawowa Nr 16 –  Rzeszów Małgorzata Korczykowska
81. Piotr Kozioł klasa III Publiczna Szkoła Podstawowa – Wola Ociecka Halina Kozioł
82. Martyna Grygiel klasa III Szkoła Podstawowa – Styków Maria Gliwa
83. Mariusz Mardyła klasa III Zespół Szkolno – Przedszkolny

Nr 3 – Kraków

Grażyna Ligas
84. Bartosz Ferenc klasa IV Zespół Szkół – Racławówka Marta Kliś
85. Aleksandra Kurek klasa IV Szkoła Podstawowa Nr 1 – Sędziszów Elżbieta Juran
86. Justyna Koczara klasa IV Zespół Szkolno – Przedszkolny – Wiskitki Ewa Wysocka
87. Aleksandra Julia Payment klasa IV Szkolny Punkt im. M. Kopernika – Montreal/KANADA Elzbieta Wróblewska – Payment
88. Sofia Matos klasa IV Newark/USA Marta Ogrodnik
89. Katarzyna Żak klasa IV Szkoła Podstawowa Nr 1 – Brzozów Lucyna Dobrowolska
90. Katarzyna Ryt klasa IV Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi – Chełm Śląski Elżbieta Gontek – Poznańska
91. Laura Lunk klasa IV Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia – Słubice Elżbieta Kazimirska
92. Damian Drewniak klasa IV Szkoła Podstawowa – Futoma Lucyna Baj
93. Alicja Mroczka klasa IV Zespół Szkół – Głogów Małopolski Halina Kasiak
94. Ivar van Megen lat 10 Polska Szkoła „ Osstoja”- Oss/HOLANDIA Agnieszka Lonska
95. Gabriel Oberlan lat 10 LITWA Krystyna Narkiewicz
96. Anita Ciura klasa V Szkoła Podstawowa Nr 3 – Chmielnik Lucyna Baj
97. Oliwia Leśniak klasa V Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury – Kalisz Pomorski Teresa Stąporek
98. Paulina Gruszecka klasa V Zespół Szkół – Żółtańce Maria Lipczyńska
99. Kamila Wrońska klasa V Zespół Szkół – Dzikowiec Lucyna Koba
100. Adam Kędzior klasa V Szkoła Podstawowa Nr 2 –  Dębica Elżbieta Pyzik
101. Magdalena Oksińska klasa V Publiczna Szkoła Podstawowa –  Ostrowiec Świętokrzyski Dorota Dziubek
102. Julia Wardecka lat 11 Szkoła Podstawowa Nr 7  – Głogów Renata Zabagło
103. Szymon Piotrowski lat 11 Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice Grzegorz Karpiński
104. Agata Dral klasa VI Szkoła Podstawowa Nr 3 – Chmielnik Lucyna Baj
105. Kamila Początek klasa VI Szkoła Podstawowa – Kąkolówka Lucyna Baj
106. Kinga Lorenc klasa VI Publiczna Szkoła Podstawowa

Nr 3 –  Aleksandrów Kujawski

Małgorzata Lorenc
107. Dominik Niewiadomski klasa VI Publiczna Szkoła Podstawowa –  Wola Ociecka ks. Józef Pajor
108. Aleksandra Komada klasa VI Zespół Szkół – Gorzyce Elżbieta Jabłońska – Krysa
109. Daria Jędrzejczyk klasa VI Zespół Szkół – Wężyska Monika Basaj
110. Julia Stochla klasa VI Zespół Szkół – Niechobrz Edyta Czarnota
111. Anastasia SUHININA klasa VI Mariupol/UKRAINA Tatiana Vojcieshek
112. Kacper Czech klasa VI Zespół Szkół – Trzciana Teresa Zagulska
113. Gabriela Szyszka klasa VI Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej Danuta Palimąka
114. Emilia Rusin klasa VI Zespół Szkół – Dzikowiec Lucyna Koba
115. Kacper Szczepanik klasa VI Szkoła Podstawowa – Mogielnica Małgorzata Wróbel
116. Wiktoria Dudek klasa VI Szkoła Podstawowa – Boguchwała Kamil Bułdak
117. Weronika Studenna klasa VI Szkoła Podstawowa Nr 7 – Głogów Renata Zabagło
118. Aleksandra Perzyna lat 12 Zespół Szkół Publicznych – Żyrardów Dorota Misiak
119. Sara Konta Szkoła Podstawowa – Różewo Anna Owczarek
120. Olga Suchodolska Ośrodek Rehabilitacyjno  – Edukacyjno – Wychowawczy – Gorzów Wielkopolski Iwona Płuciennik

 

GALERIA NAGRODZONYCH PRAC

 W V MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „ Wesołego Alleluja”

Imię i nazwisko Wiek/klasa Placówka Imię i nazwisko opiekuna
Amelia Siuda 3 lata Niepubliczne Przedszkole

„ Przyjaciele Puchatka” – Borkowo

Katarzyna Podbierezka

Aleksandra Lewandowska

 
Wojciech Chwastek 4 lata Miejsko-  Gminny Ośrodek Kultury  – Kalisz Pomorski Teresa Stąporek

Maja Grzebyk 4 lata Punkt Przedszkolny „Mali Odkrywcy” – Zarzecze Magdalena Znamirowska

Julian Tyrtania 4 lata Niepubliczne Przedszkole

„Przyjaciele Puchatka” – Borkowo

Agnieszka Stefan

Magdalena Błeszyńska

Dominika Gołąb 5 lat Zespół Publicznych Placówek Oświatowych –  Olbięcin Aneta Jeż

Lena Dułak 5 lat Młodzieżowy Dom Kultury – Lębork Alina Walkusz

Anna Radecka 5 lat Szkoła Podstawowa – Przywieczerzyn Maria Kaźmierczak

Adrian Lenczewski 5 lat Szkoła Podstawowa – Lipsko Beata Zarębska

Kinga Dziurka 5 lat Miejsko – Gminne Przedszkole – Piaski Dorota Dziedzic

Hanna Kośniowska 5 lat Samorządowe Przedszkole – Rzemień Elżbieta Bator
 
Magdalena Rybiałek 5 lat Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – Zabrze Elżbieta Kupny
 
Jan Orzechowski 5 lat Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – Zabrze Ewelina Kabaczyńska
 
Vanessa Stypula 6 lat Polska Szkoła im. Św. Siostry Faustyny  – Lombard/ USA Irena Dworzańczyk
 
Alicja Bogacz 6 lat Przedszkole Publiczne w Boguchwale o/ Mogielnica Anna Jurek
 
Szymon Zięba 6 lat Punkt Przedszkolny

„Kubusiowa Polana” –  Niechobrz

Aneta Pieniążek
 
Maja Rząsa 6 lat Zespół Szkół – Kielanówka Agata Lęcznar
 
Maja Kurc 6 lat Punkt Przedszkolny

„Smerfolandia”  – Zgłobień

Patrycja Pyżalska
 
Oliwia Kościak 6 lat Punkt Przedszkolny „Gumisiowa Polana” – Wola Zgłobieńska Anna Materna
 
Błażej Wróbel 6 lat Punkt Przedszkolny  „Zaczarowana Kraina”- Lutoryż Agnieszka Tomkiewicz
 
Zuzanna Kozioł 6 lat Szkoła Podstawowa – Tuszyma Jadwiga Brożyna
 
Milena Antolak 6 lat Szkoła Podstawowa – Pyzówka Magdalena Lupa
 
Marcel Pisula 6 lat Zespół Szkół – Trzciana Lucyna Rzepka
 
Wojciech Ciwiński 6 lat  Przedszkole Niepubliczne

„Promyczki” – Lublin

Irena Murashka
 
Karolina Rzucidło 6 lat Punkt Przedszkolny

„Kubusiowa Polana” –  Niechobrz

Aneta Pieniążek
 
Karolina Jamróz 6 lat Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury  – Kalisz Pomorski Teresa Stąporek
 
Anna Buryło  6 lat Samorządowe Przedszkole – Rzemień Elżbieta Bator
 
Alan Owczarek 6 lat Szkoła Podstawowa – Różewo Dorota Grabowska
 
Emilia Kisiel 6 lat Szkoła Podstawowa – Dobrynin Anna Łagowska
 
Bruno Świerszcz 6 lat Przedszkole Niepubliczne

„Promyczki” – Lublin

Irena Murashka
 
Ksenia Leshakova 6 lat Witebsk/BIAŁORUŚ Volha Nazhenka
 
Zuzanna Stąpaj 6 lat Yeovil/ WIELKA BRYTANIA A.Frost
 
Michała Florczak 6 lat Zespól Szkolno – Przedszkolny

Nr 13 – Wrocław

Agnieszka Zgierska
 
Nina Kruczek klasa I Szkoła Podstawowa Nr 10 – Rzeszów Małgorzata Pękala
 
Dominika Zaradna klasa I Szkoła Podstawowa w Uciechowie – filia Raczyce Barbara Stolarek
 
Kliaudia Moroz klasa I Wesołówka/ LITWA Lilia Naruszewicz
 
Krzysztof Kopeć klasa I Szkoła Podstawowa – Kopcie Bronisława Pyra
 
Maria Strzałka klasa I Szkoła Podstawowa Nr 5 – Biłgoraj Dorota Brzozowska
 
Paulina Wiącek klasa I Publiczna Szkoła Podstawowa – Lipnica Teresa Plizga
 
Milena Jacek klasa I Szkoła Podstawowa – Wola Zgłobieńska Beata Fornal
 
Paweł Nagórny klasa I Publiczna Szkoła Podstawowa – Obrazów Małgorzata Podlesińska
 
Miłosz Szafert 7 lat Rzeszowski Dom Kultury filia

„Zalesie” – Rzeszów

Agnieszka Łubkowska
 
Natalia Poloczek 7 lat Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – Zabrze Ewelina Kabaczyńska
 
Gabriela Kalisiak klasa II Polska Szkoła Dokształcająca – Nowy Jork /USA Beata Baginski
 
Alicja Hyz klasa II Szkoła Podstawowa – Bukowina Izabela Szabat
 
Hanna Gładkowska klasa II Miejski Zespół Szkół – Skępe Alina Staszkiewicz
 
Emilia Punturiero klasa II Polska Szkoła – Brantford/ KANADA Iwona Punturiero
 
Amelia Wardaszewska klasa II Szkoła Podstawowa -Trzcińsko -Zdrój Teresa Noga
 
Agata Tkocz klasa II Szkoła Podstawowa Nr 15 – Rybnik Krystyna Neuman – Betka
 
Piotr Wiśniewski klasa II Specjalny Ośrodek Szkolno  – Wychowawczy – Sulęcin Anna Szemitko
Oliwia Pietraszewska klasa II Szkoła Podstawowa Nr 7 – Ruda Śląska Anna Kusiak
Wiktoria Rzucidło klasa II Szkoła Podstawowa Nr 2 – Niechobrz Agnieszka Grochowy
 
Wiktor Żak klasa II Szkoła Podstawowa – Wola Zgłobieńska Elżbieta Plęs
 
Michał Cisek klasa II Szkoła Podstawowa – Nosówka Agnieszka Bijoś
 
Hubert Tołpa klasa II Publiczna Szkoła Podstawowa  – Ubieszyn Marta Pawełek
 
Oliwia Krygier 8 lat Galeria „Ogród Sztuki”  – Konstantynów Łódzki Wiesława Przybyło – Cieślik
 
Maja Stańczyk 8 lat Szkoła Podstawowa – Trzcińsko -Zdrój Teresa Noga
 
Karolina Tęcza 8 lat Tatrzańskie Centrum Kultury

i Sportu „Jutrzenka” – Zakopane

Anna Szewczyk
 
Julia Leszczyk 8 lat Młodzieżowy Dom Kultury  – Lębork Alina Walkusz
 
Wiktoria Bąk 8 lat Szkoła Podstawowa Nr 16  – Rzeszów Aldona Akwarska – Stanisz
 
Wiktoria Kiszka klasa III Szkoła Podstawowa –  Błażowa Maria Sroka
 
Joanna Ertanowska klasa III Szkoła Podstawowa Nr 3 – Mielec Bogumiła Witas
 
Klaudia Zielińska klasa III Zespół Szkół – Dzikowiec Lucyna Koba
 
Sandra Derylak klasa III Publiczna Szkoła Podstawowa  -Lipiny Górne Kazimiera Pawelec
Jakub Kmiecik klasa III Szkoła Podstawowa – Gierałtowice Beata Kulasa
 
Izabela Gubernat klasa III Szkoła Podstawowa – Zgłobień Bogumiła Dąbrowska
 
Anna Trafidło klasa III Szkoła Podstawowa – Białka Teresa Groszek
 
Zofia Lenart klasa III Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa – Chełm Iwona Magryta
 
Marcin Olechno klasa III Szkoła Podstawowa Nr 1 – Sokółka Beata Baranowska
 
Victoria Lejda klasa III Szkoła Podstawowa Nr 10  – Rzeszów Urszula Wojnar
 
Estera Danków klasa III Szkoła Podstawowa – Krowica Sama Elżbieta Oleszycka
 
Lena Piejak klasa III Zespół Placówek Oświatowych –  Kraśnik Barbara Bronisz

Maryla Bartnik

 
Kacper Szopa klasa III Szkoła Podstawowa – Wola Zgłobieńska Leszek Leszczyc
 
Julita Osada klasa III Szkoła Podstawowa – Buszkowice Katarzyna Gradowska – Wiernusz
Agata Jacek klasa III Szkoła Podstawowa – Wola Zgłobieńska Renata Pietrucha
 
Maria Mozgała klasa III Szkoła Podstawowa – Lutoryż Jadwiga Stopa
 
Kinga Krajewska klasa III Zespół Szkół – Racławówka Natalia Mazur
 
Izabela Kubisztal klasa III Publiczna Szkoła Podstawowa –  Zasów Zofia Wałęga
 
Igor Jarczyński 9 lat Euroszkoła –  Lublin Irena Murashka
 
Daniel Jędrysek klasa III Publiczna Szkoła Podstawowa – Skrzyszów Anna Bochenek
 
Jan Korczykowski klasa III Szkoła Podstawowa Nr 16 –  Rzeszów Małgorzata Korczykowska
 
Piotr Kozioł klasa III Publiczna Szkoła Podstawowa – Wola Ociecka Halina Kozioł
 
Martyna Grygiel klasa III Szkoła Podstawowa – Styków Maria Gliwa
 
Mariusz Mardyła klasa III Zespół Szkolno – Przedszkolny

Nr 3 – Kraków

Grażyna Ligas
 
Bartosz Ferenc klasa IV Zespół Szkół – Racławówka Marta Kliś
 
Aleksandra Kurek klasa IV Szkoła Podstawowa Nr 1 – Sędziszów Elżbieta Juran
 
Justyna Koczara klasa IV Zespół Szkolno – Przedszkolny – Wiskitki Ewa Wysocka
 
Aleksandra Julia Payment klasa IV Szkolny Punkt im. M. Kopernika – Montreal/KANADA Elzbieta Wróblewska – Payment
 
Sofia Matos klasa IV Newark/USA Marta Ogrodnik
 
Katarzyna Żak klasa IV Szkoła Podstawowa Nr 1 – Brzozów Lucyna Dobrowolska
 
Katarzyna Ryt klasa IV Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi – Chełm Śląski Elżbieta Gontek – Poznańska
 
Laura Lunk klasa IV Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia – Słubice Elżbieta Kazimirska
 
Damian Drewniak klasa IV Szkoła Podstawowa – Futoma Lucyna Baj
 
Alicja Mroczka klasa IV Zespół Szkół – Głogów Małopolski Halina Kasiak
 
Ivar van Megen lat 10 Polska Szkoła „ Osstoja”- Oss/HOLANDIA Agnieszka Lonska
 
Gabriel Oberlan lat 10 LITWA Krystyna Narkiewicz
 
Anita Ciura klasa V Szkoła Podstawowa Nr 3 – Chmielnik Lucyna Baj
 
Oliwia Leśniak klasa V Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury – Kalisz Pomorski Teresa Stąporek
 
Paulina Gruszecka klasa V Zespół Szkół – Żółtańce Maria Lipczyńska
 
Kamila Wrońska klasa V Zespół Szkół – Dzikowiec Lucyna Koba
 
Adam Kędzior klasa V Szkoła Podstawowa Nr 2 –  Dębica Elżbieta Pyzik
 
Magdalena Oksińska klasa V Publiczna Szkoła Podstawowa –  Ostrowiec Świętokrzyski Dorota Dziubek
 
Julia Wardecka lat 11 Szkoła Podstawowa Nr 7  – Głogów Renata Zabagło
 
Szymon Piotrowski lat 11 Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice Grzegorz Karpiński
 
Agata Dral klasa VI Szkoła Podstawowa Nr 3 – Chmielnik Lucyna Baj
 
Kamila Początek klasa VI Szkoła Podstawowa – Kąkolówka Lucyna Baj
 
Kinga Lorenc klasa VI Publiczna Szkoła Podstawowa

Nr 3 –  Aleksandrów Kujawski

Małgorzata Lorenc
 
Dominik Niewiadomski klasa VI Publiczna Szkoła Podstawowa –  Wola Ociecka ks. Józef Pajor
 
Aleksandra Komada klasa VI Zespół Szkół – Gorzyce Elżbieta Jabłońska – Krysa
 
Daria Jędrzejczyk klasa VI Zespół Szkół – Wężyska Monika Basaj
 
Julia Stochla klasa VI Zespół Szkół – Niechobrz Edyta Czarnota
 
Anastasia SUHININA klasa VI Mariupol/UKRAINA Tatiana Vojcieshek
 
Kacper Czech klasa VI Zespół Szkół – Trzciana Teresa Zagulska
 
Gabriela Szyszka klasa VI Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej Danuta Palimąka
 
Emilia Rusin klasa VI Zespół Szkół – Dzikowiec Lucyna Koba
 
Kacper Szczepanik klasa VI Szkoła Podstawowa – Mogielnica Małgorzata Wróbel
 
Wiktoria Dudek klasa VI Szkoła Podstawowa – Boguchwała Kamil Bułdak
 
Weronika Studenna klasa VI Szkoła Podstawowa Nr 7 – Głogów Renata Zabagło
 
Aleksandra Perzyna lat 12 Zespół Szkół Publicznych – Żyrardów Dorota Misiak
 
Sara Konta Szkoła Podstawowa – Różewo Anna Owczarek
 
Olga Suchodolska Ośrodek Rehabilitacyjno  – Edukacyjno – Wychowawczy – Gorzów Wielkopolski Iwona Płuciennik

Wola Zgłobieńska, 25 kwietnia 2017 r.

Udostępnij ten wpis...

Andrzej Kawuza

Podobne artykuły