NAGRODY W VI MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE „ Wesołego Alleluja”

Lp. Imię i nazwisko Wiek/klasa Placówka Imię i nazwisko opiekuna
1. Konstancja Kędra 3 lata Zespół Szkół  Kielanówka Agata Lęcznar

Beata Cichy

2. Mathilda van Der Gor 3 lata „ Klub Malucha” Osstoja – Holandia Agnieszka Damps

Joanna Majchrzych

3. Kacper Banasiak 4 lata Publiczne Przedszkole  Pinczyn Dominika Adamczyk
4. Miłosz Mazur 4 lata Punkt Przedszkolny „Gumisiowa Polana” Wola Zgłobieńska Anna Materna
5. Miłosz Prokop 4 lata Punkt Przedszkolny „ Zaczarowany Ołówek”  Mogielnica Magdalena Znamirowska
6. Gianna Chirico 5 lat PSD im. Św. Faustyny – USA Agnieszka Misior
7. Radosław Pomykała 5 lat Przedszkole  Mogielnica Krystyna Jakubiec
8. Nadia Filipowicz 5 lat Publiczne Przedszkole Nr 3 Świebodzin Ewa Rybarczyk
9. Julia Skomra 5 lat SP  Czarna Sędziszowska Elżbieta Zając
10. Kacper Czwarno 5 lat Przedszkole  Lubiszyn Klaudia Sawicka
11. Gabriela Ludwikowska 6 lat Samorządowe Przedszkole Rzemień Elżbieta Bator
12. Marek Woźniak 6 lat SP Nr 1 Męcina Renata Lachor
13. Nikola Pawełek 6 lat Szkoła Filialna Zdżary Diana Kobos
14. Filip Zięba 6 lat SP Tuszyma Jadwiga Brożyna
15. Karolina Kawa 6 lat Przedszkole Publiczne Boguchwała Elżbieta Dudek
16. Wiktor Wojewoda 6 lat PP w Boguchwale oddział zamiejscowy w Lutoryżu Agnieszka Tomkiewicz

Małgorzata Kubicka

17. Emilia Bołoz 6 lat Przedszkole  Ocieka Domicela Wojna
18. Oliwia Sekuła 6 lat Samorządowe Przedszkole Przecław Cecylia Blicharz
19. Filip Micał 6 lat Zespół Szkół  Pogwizdów Nowy Grażyna Bieniek
20. Kalina Jędrzejczyk SP Baby Dorota Olczyk
21. Filip Synowiec 6 lat SP  Mieszałki Helena Ziętalak
22. Zuzanna Tomaszewska 7 lat Publiczne Przedszkole Nr 5 Świebodzin Joanna Dzięcioł
23. Zofia Kurnik 7 lat SP Nr 3  Nowy Targ Małgorzata Kurnik
24. Gabriel Broda kl. I SP Wola Zgłobieńska Edyta Zalepińska
25. Magdalena Maślanka kl. I SP nr 36 Bielsko Biała Magdalena Wrucha
26. Julia Fusiarz kl. I Samorządowa Szkoła Podstawowa Gózd Lipiński Marta Kurko
27. Jessica Pietruszka kl. I SP Nr 3 Mielec Bogumiła Witas
28. Marcelina Mokrzycka kl. I SP Lipnica Elżbieta Rusin
29. Natalia Jach kl. II SP Nr 6  Słupsk Beata Gazda
30. Maciej Bać kl. II SP Wola Zgłobieńska Beata Fornal
31. Gabriela Kic kl. II SP Buszkowice Teresa Fac
32. Roksana Kawa kl. III SP Zgłobień Krystyna Miłek
33. Julia Kida kl. III SP Nr 2 Niechobrz Agnieszka Grochowy
34. Michał Sendecki kl. III SP Wola Zgłobieńska Elżbieta Plęs
35. Aleksander Bańka kl. III SP Dąbrowica Beata Hynowska
36. Szymon Tarczyński kl. III SP Nr 4 Przemyśl Marzena Kogut
37. Juliusz Gajek kl. III SP Żarki Iwona Piątkowska
38. Oliwia Drzewińska kl. III SP Wiechlice Danuta Irek
39. Zuzanna Misiopecka kl. III SP Mieszałaki Aleksandra Zakrzewska
40. Andrzej Banaś kl. III SP Iwierzyce Jolanta Duda
41. Dominika Rząsa kl. III SP Białka Małgorzata Mocha
42. Patrycja Szymańska kl. III SP Nr 10 Rzeszów Renata Biedka- Kosiek
43. Franciszek Sowa kl. III SP Wólka Hyżneńska Edyta Miąskowska
44. Oliwia Śpiewla 10 lat MCK Boguchwała Anna Gruszczyńska – Chruściel
45. Piotr Kozioł kl. IV Publiczna Szkoła Podstawowa Wola Ociecka Jadwiga Szynal
46. Maria Krzysztyńska kl. IV SP Nr 1 Brzozów Lucyna Dobrowolska
47. Dominika Sobkiewicz kl. IV SP Płonne Dawid Stachowski
48. Wiktoria Błądek kl. IV SP Kamień Prusina Maria Murdza
49. Paulina Krowiak kl. IV Niepubliczna Szkoła Podstawowa Błędowa Zgłobieńska Joanna Sawicka
50. Jakub Książek kl. IV SP Racławówka Marta Kliś
51. Anna Barciaga kl. IV SP Nr 2 Świętochłowice Katarzyna Klimas – Rduch
52. Maja Jachyra kl. V SP Boguchwała Anna Gruszczyńska – Chruściel
53. Adrian Bucki kl. V Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Sulęcin Monika Stegeman
54. Alicja Wojnarowska kl. V SP Nr 5 Dębica Grażyna Jałowiec
55. Monika Matyjaszczyk kl. V SP Nr 30 Lublin Iwona Drozdowska – Orłowska
56. Aleks Cupryn 11 lat Euroszkoła Lublin Irena Murashka
57. Antonina Wiedeńczyk 11 lat Katolicka Szkoła Podstawowa Biała Podlaska Magdalena Kuźmiuk
58. Maria Łuć 11 lat Euroszkoła Lublin Irena Murashka
59. Julia Konopka kl. V SP Mogielnica Małgorzata Wróbel
60. Izabela Bochenek kl. V SP Nr 1 Sułkowice Ewa Garbień
61. Anna Wajda kl. V SP Lutoryż Dorota Gołojuch
62. Rafał Wit kl. V ZS Dzikowiec Lucyna Koba
63. Marcelina Haduch kl. VI SP Nr 1 Brzozów Lucyna Dobrowolska
64. Olivia Wadowiec kl. VI PSD im. S. Moniuszki – USA Agnieszka Misior
65. Magdalena Oksińska kl. VI PSP Nr 5 Ostrowiec Świętokrzyski Dorota Dziubek
66. Paweł Nowak kl. VI SP Zawada Małgorzata Tywonek
67. Piotr Róg kl. VII SP Wola Zgłobieńska Danuta Palimąka
68. Aleksandra Sieńko kl. VII SP Błażowa Małgorzata Kusz
69. Konrad Warzocha kl. VII SP Nr 2 Niechobrz Małgorzata Świder
70. Wiktoria Konieczny kl. VII PSD im. Św. Faustyny – USA Agnieszka Misior
71. Julia Stochla kl. VII SP Nr 1 Niechobrz Edyta Czarnota
72. Maria Hercog kl. VII Prywatna Lingwistyczna SP Częstochowa Joanna Nicer – Woźniak
73. Katarzyna Czarnik kl. VII SP Błażowa Małgorzata Kusz
74. Lilianna Jasińska MDK Lębork Beata Synowiec
75. Damian Spychała kl. VII Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Sulęcin Monika Stygeman
76. Maria Polanowska Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Malbork Olga Sołdaczuk

ZOBACZ NAGRODZONE PRACE

Udostępnij ten wpis...

Andrzej Kawuza

Podobne artykuły