GALERIA NAGRODZONYCH PRAC W VII MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „ Wesołego Alleluja”

Lp Imię i nazwisko Klasa/lat Szkoła/Placówka Opiekun
1. Milena Szyszka 3 lata Przedszkole Nowa Wieś Anna Horodecka
2. Maja Giepert 4 lata Przedszkole Publiczne Boguchwała Elżbieta Dudek
3. Wiktoria Olbrych 4 lata Punkt Przedszkolny

„ Chatka Puchatka” Niechobrz

Katarzyna Jajuga
4. Oliwia Wołczańska 4 lata Punkt Przedszkolny

„ Gumisiowa Dolina” Wola Zgłobieńska

Małgorzata Wawryk- Kiełbasa
5. Xenia Turoń 4 lata Punkt Przedszkolny „ Kraina Krasnoludków” Racławówka Agata Toton
6. Martyna Ziomek 5 lat III Niepubliczne Przedszkole „100 Bajek” Chrzanów Karolina Poznańska
7. Hanna Mazur 5 lat Punkt Przedszkolny

„Tęczowy Zakątek” Nosówka

Iwona Bieniek
8. Kamil Baran 5 lat Przedszkole Publiczne Boguchwała oddział zamiejscowy Lutoryż Halina Kawa
9. Kornelia Dziewit 5 lat Punkt Przedszkolny

„ Zaczarowany Ołówek” Mogielnica

Magdalena Znamirowska
10. Paweł Kiesz 5 lat Samorządowe Przedszkole Nr 1 Biłgoraj Anna Piętak
11. Maja Ramiączek 5 lat Punkt Przedszkolny

Łabunie

Anna Grela
12. Weronika Tarsała 5 lat Punkt Przedszkolny

„ Kraina Uśmiechu”

Boguchwała

Marzena Siorek
13. Aleksandra Wolska 5 lat Punkt Przedszkolny

„ Smerfolandia” Zgłobień

Anna Kalandyk
14. Anna Kramarewska 6 lat Centrum Polskiej Kultury

„ Odra – Niemen- Dniestr” Lwów

Krystyna Frotowa- Fadejczuk
15. Zuzanna Sielicka 6 lat Chrześcijańskie Przedszkole Montessori Nr 2 Gdańsk Agata Tretkowska
16. Paula Rita Ambroziak 6 lat Przedszkole Nr 407 Warszawa Tomasz Pindor
17. Hasmina Zimna 6 lat Szkoła Podstawowa Wyszecino Monika Okoń
18. Maja Stępień 6 lat Samorządowe Przedszkole Rzemień Elżbieta Bator
19. Gabriela Pszeniczna 6 lat Samorządowe Przedszkole Przecław Cecylia Blicharz
20. Jakub Łukasz Soprych 6 lat Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Niepubliczne Przedszkole Pilzno S. Jolanta Kuligowska
21. Marta Setlak kl. I Szkoła Podstawowa Nr 3 Pyskowice Patrycja Szolc
22. Paulina Ostafińska kl. I Szkoła Podstawowa Zgłobień Agata Świder
23. Dominik Turkiewicz kl. I b Szkoła Podstawowa Nr 2 Kraśnik Barbara Bronisz
24. Bartosz Piszczek kl. I b Szkoła Podstawowa Trzciana Marta Smajdor
25. Julia Konopka kl. I Szkoła Podstawowa Bukowina Marta Kurko
26. Zofia Ostrówka kl. II Szkoła Podstawowa Nr 18 Gdynia Maria Wróbel- Dolega
27. Kamila Gwizdak – Jacek kl. II Szkoła Podstawowa Wola Zgłobieńska Elżbieta Plęs
28. Magdalena Pająk kl. II Publiczna Szkoła Podstawowa Ubieszyn Marta Pawełek
29. Julia Aleksandra Tęczar kl. II Szkoła Filialna Zdżary Dorota Myszkowska
30. Klaudia Kozłowska kl. II Katolicka Szkoła Podstawowa Biała Podlaska Magdalena

Kuźmiuk

31. Karol Zięba kl. II Szkoła Podstawowa Czermin Joanna Bawoł
32. Szymon Kurzydlak kl. II Szkoła Podstawowa Buszkowice Katarzyna Gradowska – Wiernusz
33. Julia Russek kl. III Szkoła Podstawowa Wola Zgłobieńska Beata Fornal
34. Daria Michalak 9 lat Galeria „ Ogród Sztuki” Konstantynów Łódzki Wiesława Przybyło – Cieślik
35. Wiktoria Wojnar kl. III Zespół Szkół Dzikowiec Lucyna Koba
36. Zofia Wierzbicka kl. III b Szkoła Podstawowa Nr 66 Warszawa Beata Sobczak
37. Lena Brylak kl. III Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy

Gorzów Wielkopolski

Karolina Witkowska
38. Adrian Baryła kl. III Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy

Gorzów Wielkopolski

Karolina Witkowska
39. Hanna Tomokowicz kl. IV Szkoła Podstawowa Boguchwała Anna Gruszczyńska – Chruściel
40. Marcel Bester kl. IV a Zespół Szkół Kielanówka Bożena Tereszkiewicz
41. Juliusz Gajek kl. IV Szkoła Podstawowa Żarki Anna Łyszczarz
42. Filip Moskal kl. IV Szkoła Podstawowa Nr 1 Niechobrz Edyta Czarnota
43. Anna Januszkiewicz 10 lat Młodzieżowy Dom Kultury Jelenia Góra Anna Borsuk – Krasucka
44. Szymon Konopka kl. IV Szkoła Podstawowa Mogielnica Małgorzata Wróbel
45. Aleksandra Osypiuk kl. V Szkoła Podstawowa Nr 30 Lublin Joanna Poniatowska
46. Immanuel Bąk kl. V Szkoła Podstawowa Nr 10 Lubin Bernarda Gołąb
47. Wiktoria Busz kl. V Szkoła Podstawowa Wężyska Monika Basaj
48. Rafał Paryniak kl. V Szkoła Podstawowa Oleszyce Renata Kisała
49. Julia Rejment kl. V Szkoła Podstawowa Racławówka Elżbieta Kręgielewska
50. Izabela Sabik kl. VI a Szkoła Podstawowa Nr 1 Brzozów Lucyna Dobrowolska
51. Klaudia Jastrzębska kl. VI Szkoła Podstawowa Nr 1 Łapy Agnieszka Zdrodowska – Korkocz
52. Ilia Augustyn kl. VI Szkoła Podstawowa Racławówka Marta Kliś
53. Krystian Hoszowski kl. VI Szkoła Podstawowa Nr 28 Rzeszów Ewelina Łuczyszyn
54. Patrycja Przerwanek kl. VI Szkoła Podstawowa Lutoryż Dorota Gołojuch
55. Maja Rola Kl. VII Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostrowiec Świętokrzyski Dorota Dziubek
56. Samir Anbatawi kl. VII Szkoła Podstawowa Wola Zgłobieńska Anna Gruszczyńska – Chruściel
57. Aleksandra Dworak kl. VIII Niepubliczna Szkoła Podstawowa „ Nasza Szkoła” Opole Katarzyna Haplicznik
58. Kornelia Gajewska kl. VIII Stowarzyszenie „ Drukarnia Wyobraźni” Zamość Maria Śliczniak
59. Piotr Róg kl. VIII Szkoła Podstawowa Wola Zgłobieńska Magdalena Janda
60. Weronika Ozga kl. VIII Szkoła Podstawowa Rudna Wielka Marta Urban
61. Wiktoria Bonikowska kl. VIII Szkoła Podstawowa Nr 2 Żyrardów Ewa Wysocka
62. Wiktoria Dudek kl.  VI Szkoła Podstawowa Nr 2 Niechobrz Małgorzata Świder

 

 

Wola Zgłobieńska, 11 kwietnia 2019 r.

Udostępnij ten wpis...

Andrzej Kawuza

Podobne artykuły